Blog jubilerski poświęcony finezyjnej biżuterii. Znajdziesz tu piękne wyroby ze srebra, złota oraz innych metali szlachetnych. Poza ozdobami publikuję porady i ciekawostki z branży jubilerskiej.
Blog > Komentarze do wpisu

bransoletka - srebro zw17sInteresująca bransoletka ze srebra zrobiona z najwyższej próby metalu szlachetnego – srebra 925. Biżuteria oksydowana pasuje przede wszystkim do noszenia na spotkanie z ukochaną osobą. Tylko wyobraź sobie jak wiele przyjemności sprawi Tobie posiadanie srebrnego drobiazgu. Wyrób srebrny jubilerski to konieczny i polecany drobiazg do nienagannego ubioru. Polecam zakupić czarujące bransoletki srebrne oksydowane. Przed zakupem biżuterii możesz skorzystać z przedstawionych tu informacji. Dziś przygotowałem dla Ciebie materiał o bursztynie, a konkretnie o jego występowaniu w przyrodzie. Bursztyn występuje w utworach trzeciorzędowych: b. bałtycki, dominikański, birmański (birmit) – odmiana spotykana w Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Myanmarze, chilijski, meksykański, australijski – spotykany w Australii, grenlandzki (szraufit) – spotykany na Grenlandii , sachalinski, sycylijski. Ponadto kamień ten występuje w utworach kredowych: b. libański, jakucki, willeryt, retynit – odmiana spotykana w Chinach, cedaryt – spotykany w Kanadzie, walchowit i neudorfit – odmiany spotykane w Czechach. Najbardziej znany – sukcynit jest znajdowany w utworach trzeciorzędowych Polski, Litwy, Łotwy, Rosji, Danii, Niemiec, Szwecji. Inne żywice kopalne są spotykane: Argentynie (ambryt), w Afryce, na Madagaskarze. (źródło:wikipedia.org)

środa, 21 listopada 2012, srebro_925

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Bizant sklep jubilerski

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam starannie wyselekcjonowane kolczyki, wisiorki, bransoletki i wiele innych finezyjnych wyrobów jubilerskich.

Interesującą biżuterię w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie jubilerskim Bizant.pl. Unikalną ofertą firmy jest biżuteria męska: spinki do mankietów i kolczyki męskie oraz damska biżuteria srebrna.

Przed zakupem biżuterii warto porównać ceny w sklepach internetowych oraz sprawdzić opinie o sprzedawcy.

(c) 2009 Jubilerski.blox.pl.