Blog jubilerski poświęcony finezyjnej biżuterii. Znajdziesz tu piękne wyroby ze srebra, złota oraz innych metali szlachetnych. Poza ozdobami publikuję porady i ciekawostki z branży jubilerskiej.
niedziela, 16 maja 2010Nieszablonowy pierścionek ze srebra wykonany z próby srebra 925 i ocechowany zgodnie z prawem probierczym.Srebro polerowane na wysoki połysk nadaje się do noszenia na imprezy. Tylko wyobraź sobie jak wiele radości sprawi Tobie posiadanie małego drobiazgu. Ozdoba srebrna to potrzebny i polecany szczegół obowiązującej mody. Dziś jest Twój dzień! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Biżuteria srebrna firmy Kwarc podkreśli Twój indywidualizm i temperament. Salon jubilerski poleca niebanalne i niedrogie pierścionki ze srebra rodowane z cyrkoniami

.

Wydaje się to nieskomplikowane, ale wymaga ogromnej wprawy i doświadczenia. W zręcznych dłoniach jubilera z bezkształtnej masy na Twoich oczach powstał piękny pierścionek z osadzonymi brylantami.Subtelny pierścień ze srebra , który został zrobiony z metalu szlachetnego próby 925 i ocechowany zgodnie z prawem probierczym. Polerowana biżuteria srebrna nadaje się szczególnie do noszenia do pracy. Piękna biżuteria srebrna zapewni na długo świetny nastrój. Srebrna ozdoba to ważny suplement każdej kreacji. Oceń niedrogie pierścienie z kryształami swarovskiego.

W związku z tym, iż serwis ten poświęcony jest biżuterii srebrnej przygotowałem kolejny materiał o srebrze. Srebro występuje w przyrodzie w postaci rodzimej, razem z siarką, arsenem, antymonem i chlorem, a także w rudach, takich jak argentyt, chlorargyryt czy pirargiryt. Głównymi źródłami srebra są rudy miedzi, miedzi z niklem, złota, ołowiu i ołowiu z cynkiem, wydobywane w Kanadzie, Meksyku, Peru, Polsce, Australii i Stanach Zjednoczonych. Metal ten otrzymuje się także poprzez elektrolityczne oczyszczanie miedzi, bądź też zastosowanie metody Parkesa do wydzielenia go z rud ołowiu zawierających domieszki srebra. Czyste srebro wysokiej jakości zawiera przynajmniej 99.9% tego metalu, dostępne są także czystości powyżej 99.999%. W 2002 roku Peru było największym producentem srebra na świecie, wyprodukowano tam 2762 tony srebra, ok. 15% światowej rocznej produkcji. Jeszcze w 2000 roku największym światowym producentem był Meksyk. Największym producentem srebra w Europie jest Polska. Zawdzięczamy to dolnośląskim złożom miedzi i srebra eksploatowanych przez KGHM Polska Miedź wytwarzającą rocznie ok. 1300 ton srebra rafinowanego. Przedsiębiorstwo to jest trzecim producentem srebra na świecie, po australijskiej firmie BHP Billiton i meksykańskiej grupie Industrias Penoles. (źródło:wikipedia.org)

Tagi: kwiaty
15:15, srebro_925 , Pierścionki
Link Dodaj komentarz »Pierścionek ze srebra to absolutnie konieczny i polecany szczegół każdego stroju. Biżuteria srebrna kobieca nadaje się na imprezy. Wyrób jubilerski polerowany ręcznie należy do najchętniej kupowanych ozdób. Biżuteria ze srebra to sprawdzony pomysł na wyjątkowy prezent. Biżuteria damska ze srebra ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm – wycisza troski i osłabia wzburzenie. Srebro nie tylko zdobi człowieka, ale także ukrywa ludzkie marzenia. Gustowna srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój. Zobacz inne produkty. Już dziś zamów modne pierścienie srebrne. Warto wiedzieć, że w sklepie Kwarc.eu stali Klienci otrzymują do 7% upustu na zakupione produkty.

Tagi: kwiaty
15:11, srebro_925 , Pierścionki
Link Dodaj komentarz »Pierścień srebrny to potrzebny i podkreślający urodę dodatek do modnej kreacji. Srebro dla kobiet nadaje się do szkoły i na uczelnię. Polerowana ręcznie biżuteria z uwagi na walory estetyczne ma szczególnie ważne znaczenie dla stylistów. Srebro próby 925 to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Biżuteria srebrna dla kobiet ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – wycisza troski. Ozdoba z najwyższej próby srebra wyróżnia się niezwykłą barwą i połyskiem białego złota. Finezyjne srebro zapewni na długo świetny nastrój. Już dziś kup niebanalne i niedrogie pierścienie srebrne z onyksem. Jeżeli masz już dość domowych sposobów czyszczenia srebra to koniecznie odwiedź stronę internetową Kwarc.eu.

Tagi: kulki
15:08, srebro_925 , Pierścionki
Link Dodaj komentarz »

Bizant sklep jubilerski

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam starannie wyselekcjonowane kolczyki, wisiorki, bransoletki i wiele innych finezyjnych wyrobów jubilerskich.

Interesującą biżuterię w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie jubilerskim Bizant.pl. Unikalną ofertą firmy jest biżuteria męska: spinki do mankietów i kolczyki męskie oraz damska biżuteria srebrna.

Przed zakupem biżuterii warto porównać ceny w sklepach internetowych oraz sprawdzić opinie o sprzedawcy.

(c) 2009 Jubilerski.blox.pl.