Blog jubilerski poświęcony finezyjnej biżuterii. Znajdziesz tu piękne wyroby ze srebra, złota oraz innych metali szlachetnych. Poza ozdobami publikuję porady i ciekawostki z branży jubilerskiej.
środa, 20 czerwca 2012Świetny wisiorek słoń zrobiony z najwyższej próby metalu szlachetnego – srebra 925. Oksydowany wyrób srebrny nadaje się do pracy w biurze. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie małego drobiazgu. Ozdoba srebrna to doskonały i podkreślający wdzięk szczegół współczesnego stroju. Polecam sklep internetowy Bizant.pl, w którym znajdziesz nietypowe srebrne zawieszki z koralem.

Tagi: słoń
09:40, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »Ciekawy wisiorek w całości wykonany ze srebra próby 925. Oksydowany ręcznie wyrób srebrny pasuje szczególnie do pracy w biurze. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie srebrnego drobiazgu. Wyrób jubilerski to uroczy i polecany dodatek do nienagannego wizerunku. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Sklep jubilerski Bizant.pl na wszelkie troski poleca gustowne wyroby jubilerskie. Szczególnie interesujące są przepiękne i niedrogie srebrne wisiorki. Zwyczajowo każdemu wielbicielowi biżuterii polecam poszerzenie swojej wiedzy z branży jubilerskiej. Dziś tematem przewodnim będą odmiany bursztynu. Podstawowymi kryteriami klasyfikacji odmian bursztynu są: barwa, obecność inkluzji, przezroczystość, a w przypadku bursztynu kwasu bursztynowego w ilościach od 3-8%. Bursztyn bałtycki – sukcynit to najbardziej znana kopalna żywica występująca głównie na terenie Polski i Rosji. Znajdujący się na terenie Niemiec sukcynit nazywany jest bursztynem saksońskiego, a Ukrainy – bursztynem ukraińskim. W towarzystwie tej odmiany bursztynu obecne są inne kamienie: glessyt, stantienit, gedanit, zygburgit, gedano-sukcynit. Najcenniejsza biżuteria bursztynowa wykonywana jest z sukcynitu. Bardzo podobna do sukcynitu jest żywica z Hiszpanii zwana bursztynem z Alavy. Występuje w formie niewielkich, przezroczystych bryłek. Kamień zawiera liczne inkluzje, które podobnie jak w bursztynie bałtyckim, posiadają ciemne brzegi. Inną odmianą bursztynu, jest rumenit. Nazwa pochodzi od miejsca odkrycia żywicy, czyli Rumunii. Rumenit jest ceniony w jubilerstwie ze względu na właściwości kolorystyczne. Kamień zdobył popularność dzięki zróżnicowaniu barwy od żółtej do czerwonej. Bursztyn występuje również w okolicach Kaukazu, Zatoki Perskiej. Rumenit pochodzący z Chin nosi nazwę bursztynu chińskiego, a z Górnej Birmy – birmitu. Kolejną odmianą bursztynu jest pochodząca z Haiti żywica o żółtym kolorze, zwana bursztynem dominikańskim. Cechą wyróżniającą kamień jest zielona lub niebieska fluorescencja. Odmiana czerwona i żółtozielona bursztynu występująca we Włoszech to symetyt. Kamień ten jest wyjątkowo ozdobny i poszukiwany przez producentów wyrobów jubilerskich. Biżuteria wykonana z symetytu z uwagi na wyczerpujące się złoża jest bardzo rzadka.Urzekający wisiorek ze srebra wykonany z próby srebra 925 i ocechowany zgodnie z prawem probierczym. Oksydowana biżuteria srebrna zwłaszcza nadaje się na co dzień. Zmysłowe srebro zapewni Tobie świetny nastrój.Wyrób jubilerski ze srebra to niezbędny i podkreślający wdzięk drobiazg do ubioru. Odwiedź salon firmowy Bizant.pl i kup nietypowe zawieszki srebrne.

09:36, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »Zawieszka serce ze srebra to istotny element modnego stroju. Biżuteria dla niej nadaje się na imprezy okolicznościowe. Wyrób srebrny oksydowany ciszy się wyjątkowym powodzeniem wśród wielbicieli metali szlachetnych. Srebrna biżuteria to bez wątpienia bardzo dobry pomysł na prezent z okazji imienin. Biżuteria kobieca ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm i osłabia wzburzenie. Ozdoba z najwyższej próby srebra nie tylko zdobi człowieka, ale także ukrywa ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie małego drobiazgu. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Srebro firmy Bizant podkreśli Twój indywidualizm i temperament. Odwiedź stronę www.Bizant.pl i kup okazałe srebrne zawieszki z cyrkoniami.Zawieszka ze srebra to bardzo istotny i efektowny dodatek do modnego stroju. Biżuteria srebrna damska nadaje się szczególnie na uroczystości. Biżuteria srebrna walorami estetycznymi dorównuje innym metalom szlachetnym t.j. złoto, czy platyna. Wyrób jubilerski to bez wątpienia bardzo dobry pomysł na prezent z okazji walentynek. Kobieca biżuteria ze srebra ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm – wycisza troski. Wyrób srebrny jubilerski nie tylko zdobi właściciela, ale także ukrywa ludzkie marzenia. Tylko wyobraź sobie jak wiele przyjemności sprawi Tobie posiadanie srebrnego drobiazgu. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.Bizant.pl. Tu znajdziesz oryginalne zawieszki. Warto wiedzieć, że kupując biżuterię w sklepie internetowym Bizant.pl otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na produkty.

09:31, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »

Bizant sklep jubilerski

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam starannie wyselekcjonowane kolczyki, wisiorki, bransoletki i wiele innych finezyjnych wyrobów jubilerskich.

Interesującą biżuterię w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie jubilerskim Bizant.pl. Unikalną ofertą firmy jest biżuteria męska: spinki do mankietów i kolczyki męskie oraz damska biżuteria srebrna.

Przed zakupem biżuterii warto porównać ceny w sklepach internetowych oraz sprawdzić opinie o sprzedawcy.

(c) 2009 Jubilerski.blox.pl.