Blog jubilerski poświęcony finezyjnej biżuterii. Znajdziesz tu piękne wyroby ze srebra, złota oraz innych metali szlachetnych. Poza ozdobami publikuję porady i ciekawostki z branży jubilerskiej.
wtorek, 30 października 2012Tym razem zamieszczam bardzo ładny wisior z osadzonym koralem wykonany z najwyższej próby metalu szlachetnego.Biżuteria polerowana ręcznie pasuje na każdy dzień tygodnia. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak finezyjne srebro. Biżuteria z koralem to przydatny i zalecany drobiazg do kreacji. Sklep jubilerski Bizant.pl pomaga wyrażać uczucia! Osobiście polecam: przepiękne i niedrogie zawieszki srebrne z koralem. Zwyczajowo każdemu wielbicielowi biżuterii polecam poszerzenie swojej wiedzy z branży jubilerskiej. Tym razem będzie o perłach. Temat jest oczywiście bardzo rozległy, ale poruszę tylko podstawowe informacje. Obecnie na rynku jubilerskim wyłącznie dostępna jest perłowa biżuteria srebrna, złota, czy platynowa z osadzonymi perłami hodowlanymi. Większość to hodowlane perły słodkowodne przeważnie pochodzące z Chin. Wyglądają bardzo podobnie do sławnych japońskich pereł Akoya. Cena słodkowodnych kamieni jest jednak o 80% tańsza od oceanicznych klejnotów.  Kształt pereł jest zawsze inny. Nie ma identycznego okazu. Perły mogą być okrągłe, owalne, w kształcie kropli. Najdroższe są kamienie o idealnie kulistym kształcie. Wyróżniamy perły półkuliste, barokowe o nieregularnych kształtach. Powierzchnia pereł nie jest doskonała, gdyż wykonana jest przez organizmy żywe. Mogą występować wgniecenia, pęcherzyki oraz inne niedoskonałości. Im mniej skaz tym wartość perły jest większa. Kolory pereł są bardzo różnorodne i nie mają istotnego wpływu na wartość kamieni. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań.  Z wielkością pereł wiąże się ściśle z ich ceną. Zazwyczaj im większy okaz tym drożej kosztuje.  Połysk pereł to zdolność odbijania światła. Zazwyczaj połysk związany jest z wielkością kamienia tzn. większa perła – większy połysk.

Tagi: czerwony
12:14, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »Tym razem zamieszczam niespotykany wisior z koralem zrobiony z najwyższej próby metalu szlachetnego – srebra 925. Biżuteria srebrna oksydowana pasuje do pracy. Elegancka srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria srebrna z koralem to świetny i podkreślający piękno szczegół nienagannego ubioru. Nie wiesz jak bez ryzyka kupić biżuterię przez internet? Odwiedź stronę www.Bizant.pl . Znajdziesz tu nietuzinkowe srebrne zawieszki.Dziś prezentuję pomysłowy wisior z koralem w całości wykonany ze srebra próby 925. Biżuteria oksydowana ręcznie nadaje się do pracy. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie uroczego drobiazgu. Ozdoba srebrna z koralem to potrzebny i efektowny szczegół kreacji. Dziś polecam czarujące zawieszki z onyksem.

Tagi: koral
12:07, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »Srebrny wisior z kamieniami jubilerskimi - koralem to absolutnie niezastąpiony i polecany detal współczesnej kreacji. Biżuteria srebrna pasuje do noszenia do pracy w biurze. Biżuteria z najwyższej próby srebra z koralem pod względem różnorodności form, wzorów oraz ceny przewyższa złoto i platynę. Srebrna biżuteria to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent z okazji osiemnastki. Srebro dla kobiet ma lecznicze oddziaływanie na organizm – wycisza troski. Srebro próby 925 nie tylko zdobi właściciela, ale także ukazuje nasze uczucia. Eleganckie srebro zapewni na długo świetny nastrój. Warto sprawdzić te oryginalne zawieszki srebrne z koralem. Warto wiedzieć, że w sklepie jubilerskim Bizant.pl stali Klienci otrzymują od 3% - 7% upustu na zakupioną biżuterię.

12:05, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »Wisiorek z prawdziwym koralem to przeuroczy i zalecany element nienagannego wizerunku. Srebrna biżuteria damska pasuje do szkoły i na uczelnię. Biżuteria próby 925 z osadzonym koralem ciszy się dużym powodzeniem, cieszy się wyjątkowym powodzeniem. Srebrna ozdoba to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent dla niego. Damska biżuteria srebrna ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm i osłabia wzburzenie. Ozdoba z najwyższej próby srebra nie tylko zdobi właściciela, ale także ukazuje ludzkie ideały. Elegancka biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Szczególnie polecam czarujące zawieszki z turkusem. Jeżeli masz już dość domowych sposobów czyszczenia srebra to koniecznie odwiedź stronę internetową Bizant.pl. Znajdziesz tu wykorzystywane w jubilerstwie ściereczkę i płyn do czyszczenia srebra.

Tagi: koral
12:01, srebro_925 , Wisiorki
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 25

Bizant sklep jubilerski

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam starannie wyselekcjonowane kolczyki, wisiorki, bransoletki i wiele innych finezyjnych wyrobów jubilerskich.

Interesującą biżuterię w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie jubilerskim Bizant.pl. Unikalną ofertą firmy jest biżuteria męska: spinki do mankietów i kolczyki męskie oraz damska biżuteria srebrna.

Przed zakupem biżuterii warto porównać ceny w sklepach internetowych oraz sprawdzić opinie o sprzedawcy.

(c) 2009 Jubilerski.blox.pl.