Blog jubilerski poświęcony finezyjnej biżuterii. Znajdziesz tu piękne wyroby ze srebra, złota oraz innych metali szlachetnych. Poza ozdobami publikuję porady i ciekawostki z branży jubilerskiej.

Srebro z cyrkoniami

środa, 15 września 2010Rewelacyjna srebrna broszka z białymi cyrkoniami, która została wykonana z najwyższej próby srebra. Biżuteria srebrna polerowana na wysoki połysk zwłaszcza nadaje się na spotkanie z ukochaną osobą. Elegancka biżuteria srebrna zapewni na długo świetny nastrój. Srebro z cyrkoniami to istotny i polecany detal każdej kreacji. Jeżeli marzysz o posiadaniu gustownej biżuterii - to przestań! Twoje pragnienia za chwilę się spełnią. Sklep internetowy Kwarc.eu oferuje w atrakcyjnych cenach: niebanalne broszki srebrne.

W związku z tym, iż zawsze staram się dzielić wiedzą specjalnie dla Ciebie przygotowałem materiał, który odpowiada na pytanie jak rozpoznać bursztyn. Bursztyn to cenny materiał i jego zbyt niska cena powinna od razu wzbudzić podejrzenie. Naukowym sposobem odróżnienia bursztynu od innych żywic naturalnych i sztucznych jest badanie w świetle podczerwonym. Niestety technika ta nie jest praktykowana w obrocie towarowym. Prostą i łatwą metodą rozpoznawania bursztynu jest jego przyjemny, żywiczny zapach, który wydziela się podczas pocierania, podpalania lub rozgrzewania kamienia. Uroczyste nabożeństwa kościelne charakteryzuje właśnie zapach palonego bursztynu wydobywający się z kadzielnicy. Bursztyn w przeciwieństwie do szkła jest lekki i ciepły w dotyku. Kamień ten tonie w słodkiej wodzie, a unosi się na powierzchni wody osolonej. Biżuteria srebrna z bursztynem może być sprawdzana za pomocą środków chemicznych, ale zazwyczaj wiąże się to z uszkodzeniem wyrobu jubilerskiego. Bursztyn powoli reaguje na rozpuszczalniki, na efekty potarcia zmywaczem do paznokci trzeba czekać od kilku do kilkunastu dni. Imitacje stają się matowe już po chwili. W przypadku wątpliwości warto poradzić się rzeczoznawcy.Broszka ze srebra z białymi cyrkoniami to uroczy i podkreślający wdzięk drobiazg do każdego ubioru. Srebro kobiece pasuje w szczególności do noszenia na każdą uroczystość. Wyrób srebrny polerowany na wysoki połysk z uwagi na walory estetyczne ma szczególnie ważne znaczenie dla stylistów. Biżuteria próby 925 z cyrkoniami to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent z okazji urodzin. Biżuteria kobieca ma lecznicze oddziaływanie na organizm – osłabia wzburzenie. Srebrny wyrób z cyrkoniami nie tylko zdobi człowieka, ale także odzwierciedla ludzkie marzenia. Piękna biżuteria srebrna zapewni na długo świetny nastrój. Wyraź uczucia w srebrnych kształtach! Podaruj ukochanej osobie mały drobiazg. Sklep jubilerski Kwarc.eu przedstawia atrakcyjne cenowo srebrne brosze oksydowane z onyksem

.

Bizant sklep jubilerski

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam starannie wyselekcjonowane kolczyki, wisiorki, bransoletki i wiele innych finezyjnych wyrobów jubilerskich.

Interesującą biżuterię w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie jubilerskim Bizant.pl. Unikalną ofertą firmy jest biżuteria męska: spinki do mankietów i kolczyki męskie oraz damska biżuteria srebrna.

Przed zakupem biżuterii warto porównać ceny w sklepach internetowych oraz sprawdzić opinie o sprzedawcy.

(c) 2009 Jubilerski.blox.pl.